Aktuality

16.9.2016XVI. ročník konference Městské vody 2016

XVI. ročník konference Městské vody 2016Zveme Vás na XVI. ročník mezinárodní konference Městské vody 2016, která se koná ve dnech 6. a 7. října 2016 v kulturním domě ve Velkých Bílovicích. Zveme Vás k poslechu i k odborné diskusi.

10.6.2016Skupina Saint-Gobain má nové logo

Nové logo Saint-Gobain

 

Společnost Saint-Gobain představila novou koncepci své značky a upravené logo. Symbol mostu, který reprezentuje Skupinu již více než 40 let, se dočkal nového vzhledu. Pulzující silueta loga má poukázat na skutečnost, že Skupina stojí za vznikem nespočtu míst k bydlení a žití po celém světě. Teplé a světlé barvy byly zvoleny k navázání emotivnějšího spojení se zákazníky a koncovými uživateli.

Dané logo tedy jasně reflektuje novou pozici značky, která vychází z příslibu Skupiny Saint-Gobain: navrhovat, vyrábět a distribuovat materiály, které budou zlepšovat pohodu bytí nejen jednotlivců, ale i společnosti jako celku.

11.1.2016160 let od založení slévárny v Pont-à-Mousson

PAM v době svého založeníSpolečnost Pont-à-Mousson byla založena v roce 1856 v oblasti Lotrinska, na severovýchodě Francie. Při stavbě železnice mezi městy Metz a Nancy bylo objeveno velké naleziště železné rudy – tedy ideální místo pro stavbu slévárny. Společnost Pont-à-Mousson se vydala novou, vlastní cestou, když se předčasně soustředila na litinové vodovodní trubky – první trubka byla odlita v roce 1860.

>> Všechny aktuality