Aktuality

19.4.2017Změna sídla pražské kanceláře od 24.4.2017

Dovolujeme si Vám tímto oznámit, že obchodní část společnosti Saint-Gobain PAM CZ s.r.o. bude s platností od pondělí 24.dubna 2017 sídlit na nové adrese:

Budova DOCK II, Smrčkova ulice, Praha 8 - Libeň

Věnujte prosím pozornost změnám pevných telefonních linek (mobilní telefonní čísla a e-mailové adresy budou zachovány), které naleznete v sekci Kontakty.

 

 

6.4.2017Nový ceník tvarovek s platností od 31.3.2017

Od 31.3.2017 vstupuje v platnost nový ceník pro sortiment tvarovek.
Kompletní ceník naleznete ke stažení zde.

 

3.4.2017FM APPROVED - Potrubní systémy protipožární ochrany z tvárné litiny

Potrubní systémy protipožární ochrany z tvárné litinySpolečnost Saint-Gobain PAM Vám představuje řešení protipožární ochrany průmyslových objektů a veřejných instalací. Jedná se o trubní systémy řady PROCESS a BLUTOP, tvarovky a uzavírací armatury s FM atestem.
Více informací naleznete v záložce FM APPROVED v sekci Vodovodní systémy.
Kompletní katalog je poté ke stažení zde.

8.12.2016Piloty z tvárné litiny pro základy

pilotySpolečnost Saint-Gobain PAM se nezabývá pouze produkty z tvárné litiny pro vodovodní a kanalizační systémy. Nově Vám nabízíme piloty z tvárné litiny pro základy. Systém využití pilot z tvárné litiny je moderní, ekonomickou a univerzální metodou pro vybudování základů. Komplexní informace o litinových pilotách naleznete zde.

4.10.2016Aplikace PAM Tools pro mobilní telefony

PAM TOOLS AppŠpanělská divize Saint-Gobain PAM pro Vás připravila mobilní aplikaci, která Vám jednoduše a rychle poskytne výpočty pro potrubí z tvárné litiny: délky zámkových úsekůpřípustné tlaky, hydraulické síly, rozměry betonových bloků, tlakové ztráty. Aplikace je v anglickém jazyce dostupná pro mobilní telefony s OS Android v Google Play. Připravili jsme pro vás jednoduchý návod pro použití v českém jazyce a krátká instruktážní videa v záložce Ke stažení/PAM TOOLS App. Stáhněte si a používejte tuto užitečnou aplikaci. Rádi od Vás obdržíme zpětnou vazbu i návrhy na rozšíření rozsahu těchto aplikací.

>> Všechny aktuality