Aktuality

25.3.2019Výstava VODOVODY-KANALIZACE 21.-23.5.2019

Výstava VODOVODY-KANALIZACE 21.-23.5.2019Ve dnech 21.-23.5.2019 se koná v Praze-Letňanech již 21. mezinárodní vodohospodářská výstava VODOVODY-KANALIZACE. Společnost Saint-Gobain PAM CZ by Vás ráda pozvala na svůj stánek, který bude umístěn v Hale 3, místo č. 35.

1.3.2019Nový katalog poklopů a mříží VIATOP

VIATOP brožuraStáhněte si náš nový katalog pro šachtové poklopy a mříže VIATOP a seznamte se s inovovanými poklopy řady VIATOP M, které se vyznačují vysokou dopravní bezpečností, nehlučnou koncepcí a vysokým komfortem ovládání.
Ze sortimentu mříží stojí za pozornost nová generace mříží VIATOP PMR, jejichž víka jsou přizpůsobená i pro pohyb osob s omezenou schopností pohybu a orientace - a dokonale tak splňují podmínky k využití v rámci bezbariérových staveb.

12.2.2019Skupina Saint-Gobain je v ČR již počtvrté v řadě TOP EMPLOYER

Jsme počtvrté TOP EMPLOYERSkupina Saint-Gobain v ČR počtvrté v řadě úspěšně prošla certifikací a získala tak ocenění TOP EMPLOYER i pro rok 2019.

Pravidelný roční výzkum realizovaný mezinárodně uznávaným institutem identifikuje nejlepší zaměstnavatele po celém světě. Zejména hodnotí výjimečné zaměstnanecké podmínky, rozvoj lidských zdrojů, hledání nových talentů na všech úrovních organizace, stejně tak optimalizaci všech personálních procesů a zaměstnanecké benefity. Saint-Gobain je v České republice jednou ze 14 firem, kterým se podařilo touto certifikací pro rok 2019 úspěšně projít.

Více si přečtěte zde.

1.2.2019Nová vychytávka INSTALL PLUS - instalační souprava pro poklopy REXESS 2

Pokládka poklopů REXESS 2 nebyla nikdy snazší díky naší novince - soupravě plastových šroubů INSTALL PLUS. Nevěříte? Podívejte se na montážní video a přesvědčte se sami. Pro více informací také neváhejte kontaktovat naše technické či obchodní oddělení.

INSTALL plus souprava

 
Pro více obdobných videí se přihlaste k odběru kanálu PamlineTV na YouTube: https://www.youtube.com/user/PamlineTV
 

24.1.2019Instalační pokyny pro poklopy s rámem D400

Instalační pokyny pro poklopy D400Vydali jsme novou brožuru Instalačních pokynů pro poklopy s rámem třídy D400, ve které naleznete pokyny a doporučení užitečná pro uložení rámů s poklopy PAM do maltové směsi. 


 

>> Všechny aktuality