Aktuality

23.9.2018Katalog Direxional v novém

Direxional 2018Stáhněte si aktualizovaný katalog DIREXIONAL. Přehlednou formou Vám přibližuje naše komplexní řešení v oblasti bezvýkopové pokládky potrubí - nabízené technologie a produkty včetně praktických ukázek realizovaných staveb v České republice a na Slovensku.

1.7.2018Projekt "Instalace nové indukční pece"

Společnost SAINT-GOBAIN PAM CZ s.r.o. realizuje v období 1.7.2018 - 31.8.2018 projekt "Instalace nové indukční pece", který je spolufinancován Evropskou unií.

Program:
Úspory energie II. výzva
Číslo projektu: CZ.01.3.10/0.0/0.0/16_061/0008536

Předmětem projektu je instalace nové indukční pece, která je zařazena v lince pro přípravu litiny pro lití.

23.5.2018Aplikace PAM Tools pro mobilní telefony

PAM TOOLS AppSaint-Gobain PAM připravil mobilní aplikaci, která jednoduše a rychle poskytne výpočty pro potrubí z tvárné litiny PAM: délky zámkových úsekůpřípustné tlaky, hydraulické síly, rozměry betonových bloků, výšky krytí, tlakové ztráty. Aplikace (v anglickém jazyce) je dostupná pro mobilní telefony s OS Android na Google Play a s OS iOS na iTunes. Připravili jsme jednoduchý návod pro použití v českém jazyce a krátká instruktážní videa v záložce Ke stažení/PAM TOOLS App. 

 

23.4.2018Ohlédnutí za III. ročníkem PAM ACADEMY

Ohlédnutí za 3. ročníkem PAM ACADEMYLetošní ročník PAM ACADEMY se setkal s mimořádným zájmem z Vaší strany. Děkujeme všem za účast a doufáme, že  konference pro Vás byly přínosem a odnesli jste si nové užitečné poznatky nejen o tvárné litině.

Připomínáme, že materiály z konference jsou ke stažení zde:
http://www.saint-gobain-pam.cz/pam-academy-2018/

V případě, že máte nějaký dotaz či zájem o bližší informace, neváhejte se obrátit na naše technické či obchodní oddělení: http://www.saint-gobain-pam.cz/kontakty/

16.2.2018Skupina Saint-Gobain je v ČR již potřetí v řadě TOP EMPLOYER

Jsme potřetí TOP EMPLOYERSkupina Saint-Gobain v ČR potřetí v řadě úspěšně prošla certifikací a získala tak ocenění TOP EMPLOYER i pro rok 2018.

Pravidelný roční výzkum realizovaný mezinárodně uznávaným institutem identifikuje nejlepší zaměstnavatele po celém světě. Zejména hodnotí výjimečné zaměstnanecké podmínky, rozvoj lidských zdrojů, hledání nových talentů na všech úrovních organizace, stejně tak optimalizaci všech personálních procesů a zaměstnanecké benefity. Saint-Gobain je v České republice jednou ze 12 firem, kterým se podařilo touto certifikací pro rok 2018 úspěšně projít.

Více si přečtěte zde.

>> Všechny aktuality