Aktuality

4.10.2016Aplikace PAM Tools pro mobilní telefony

PAM TOOLS AppŠpanělská divize Saint-Gobain PAM pro Vás připravila mobilní aplikaci, která Vám jednoduše a rychle poskytne výpočty pro potrubí z tvárné litiny: délky zámkových úsekůpřípustné tlaky, hydraulické síly, rozměry betonových bloků, tlakové ztráty. Aplikace je v anglickém jazyce dostupná pro mobilní telefony s OS Android v Google Play. Připravili jsme pro vás jednoduchý návod pro použití v českém jazyce a krátká instruktážní videa v záložce Ke stažení/PAM TOOLS App. Stáhněte si a používejte tuto užitečnou aplikaci. Rádi od Vás obdržíme zpětnou vazbu i návrhy na rozšíření rozsahu těchto aplikací.

3.10.2016Aktualizace ceníku vodovodních trubek s platností od 1.11. 2016

logo PAMOd 1.11.2016  vejde v platnost aktualizovaný ceník pro vodovodní trubky a příslušenství. Nový ceník je ke stažení zde. Ceny položek, které nejsou uvedené v ceníku, Vám na vyžádání sdělí naše obchodní oddělení pam.obchod.cechy@saint-gobain.com.

10.6.2016Skupina Saint-Gobain má nové logo

Nové logo Saint-Gobain

 

Společnost Saint-Gobain představila novou koncepci své značky a upravené logo. Symbol mostu, který reprezentuje Skupinu již více než 40 let, se dočkal nového vzhledu. Pulzující silueta loga má poukázat na skutečnost, že Skupina stojí za vznikem nespočtu míst k bydlení a žití po celém světě. Teplé a světlé barvy byly zvoleny k navázání emotivnějšího spojení se zákazníky a koncovými uživateli.

Dané logo tedy jasně reflektuje novou pozici značky, která vychází z příslibu Skupiny Saint-Gobain: navrhovat, vyrábět a distribuovat materiály, které budou zlepšovat pohodu bytí nejen jednotlivců, ale i společnosti jako celku.

11.1.2016160 let od založení slévárny v Pont-à-Mousson

PAM v době svého založeníSpolečnost Pont-à-Mousson byla založena v roce 1856 v oblasti Lotrinska, na severovýchodě Francie. Při stavbě železnice mezi městy Metz a Nancy bylo objeveno velké naleziště železné rudy – tedy ideální místo pro stavbu slévárny. Společnost Pont-à-Mousson se vydala novou, vlastní cestou, když se předčasně soustředila na litinové vodovodní trubky – první trubka byla odlita v roce 1860.

>> Všechny aktuality